درباره ما   

درباره ما

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید، فروش خودرو در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله  معاملات خودرو و تحولات گوناگون آن بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش خودرو، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

شهروندان عزیز:

سامانه حاضر به همت تعدای از اساتید دانشگاه با هدف شفاف سازی اطلاعات معاملات خودرو و در راستای ساماندهی امور خودرو، طراحی و پیاده سازی گردیده است. جستجو برای یپیدا کردن ک خودرو، کاری چالش بر انگیز، پر هزینه و وقت گیر می باشد.

  • این سامانه باعث ایجاد سرعت و سهولت د رامر خرید و فروش خودرو بوده و استفاده از این سامانه کاملا رایگان.
  • اگر شما قصد فروش  خودروی خود را دارید با ثبت خودروی خود در سامانه، ما خودرو ی شما  را به هزاران نمایشگاه خودرو  و یا خریدار در شهر معرفی می نمایید
  • اگر قصد خرید خودرو دارید ، می توانید بدون محدودیت زمان و مکان به هزاران فایل دسترسی داشته باشد.
  • در این سامانه می توانید به جستجوی انواع خودرو  برای خرید یا  فروش بپردازید.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات  با ما هستید، آنها را به آدرس info@E-Miyaneh.ir ارسال نمائید.

با تشکر

سامانه معاملات خودروی میانه

شماره تماس: 2225639-0423
آدرس: میانه- خیام جنوبی پشت هتل امیر پلاک 37